Scouting Graaf Floris V

Is het huren van clubhuis Florisheem mogelijk?

Door de nog geldende corona maatregelen is het helaas niet mogelijk ons clubhuis Florisheem te huren voor feestjes en partijen. De beschikbare ruimte in Florisheem is niet voldoende om de 1,5 meter samenleving goed na te kunnen komen. Als vereniging hebben wij besloten Florisheem niet te verhuren voor feestjes en partijen tot 30 september 2020 of voor zolang de 1,5 meter samenleving van kracht is. Als vereniging bekijken wij per maand of we weer gaan verhuren en onder welke voorwaarden.

Uitzondering
Aan school-, scouting kampen en groepen <= 16 personen verhuren wij ons clubhuis wel. Om veilig met elkaar op kamp te kunnen stellen wij het opvolgen van het protocol veilig op kamp verplicht. Dit protocol is terug te vinden op www.wijgaanopzomerkamp.nl. Voor groepen <= 16 personen gelden de regels zoals terug te lezen op www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/nederlandse-maatregelen-tegen-het-coronavirus/gezondheidsadviezen